KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13568492
nr 1356 8492
Ebba Hedqvist
(1909-2001), Sverige
Akvareller, 2 st, Signerade, fåglar, 16x26-37x54cm
Ebba Hedqvist, svensk bildkonstnär född 1909, död 2001.
måndag 26 oktober 2020
kl 19:47:09